Cenník

Ak prechádzate našimi stránkami, znamená to, že ste si vedomí, akú má pre vás vaše zdravie hodnotu. Je to niečo, čo sa nedá len tak ľahko získať späť, keď ho raz stratíme.

NFI diéta bola špecificky navrhnutá na dosiahnutie remisie cukrovky 2. typu. Jej blahodarným vedľajším účinkom je aj zlepšenie krvného tlaku, triglyceridov a cholesterolu kvôli cielenému účinku na tuky/lipidy v tele (prevažne v oblasti brucha) a ich neustálemu odbúravaniu. Ďalším dôležitým benefitom NFI diéty je výrazná strata hmotnosti. Ak budete presne nasledovať NFI diétny plán vygenerovaný presne pre vás, prvé výsledky uvidíte už v prvom týždni. NFI diétne plány sú pripravené presne pre vás na základe vašej súčasnej hmotnosti a vždy len na dva týždne.

Aby boli plány maximálne účinné, musia sa v dôsledku straty hmotnosti prerátať každé dva týždne. Preto až po ukončení desiateho dňa a zaslaní vašej súčasnej hmotnosti si môžete kúpiť NFI diétny plán na ďalšie dva týždne.

Registrácia na našej stránke je bezplatná. Po vytvorení vášho osobného účtu a vyplnení formulára s údajmi, ktoré sú potrebné na prípravu vášho NFI plánu, si budete môcť kúpiť váš plán na prvé dva týždne. NFI plán vám bude odoslaný na e-mail do 48 hodín vo formáte PDF.

Cena každého dvojtýždňového NFI plánu pre stratu hmotnosti je

33,- € s DPH

(Bez DPH: 27,50 €)

Kúpte si NFI diétny plán teraz

Platbu môžete uskutočniť priamo prevodom na náš účet v Tatra banke:
Názov spoločnosti: NFI, s.r.o.
Tatra Banka a.s., Liptovský Mikuláš
Číslo účtu: 2946076371/1100
SWIFT: TATRSKBX
IBAN: SK80 1100 0000 0029 4607 6371

Tím NFI vám praje veľa úspechov na ceste k vysnívanej hmotnosti a zdravému životnému štýlu.

 

Dôležité upozornenie: Všetky NFI diétne plány obsahujú z času na čas malé množstvo orechov. Používame hlavne píniové oriešky a vlašské orechy. Orechy nemôžu byť z plánu vynechané, inak by diéta nebola nutrične vyvážená. Z toho dôvodu NFI diéta nie je vhodné pre ľudí s alergiou na orechy.

 

Čo naši klienti hovoria

Glória
Anglicko

Rozhodla som sa vyskúšať diétu na stratu hmotnosti, len na pár týždňov, aby som zistila, či by som mohla schudnúť niekoľko libier. Začala som a už po dvoch týždňoch som bola o 9 libier (cca 4 kg) ľahšia.

Adam
Anglicko

Veľmi odlišná strava, niektoré potraviny sú naozaj základné, ale zdá sa, že fungujú. Stratil som 5 kg.

NFI Diétny plán na mieru